Biçikleta TXED - Air Force - AF 17

Shitet nga: Bashkim 14 Mar 13:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Gjilan
: Biçikleta
Biçikleta është e përdorur po është në gjendje të mirë
dhe është e ardhur nga zvicrra dhe nuk është përdor as një herë në Kosovë
është komplet Funksionale

Ju faleminderit ju mirëpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim