Bichiklet

Shitet nga: Lirim 25 Mar 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjilan
: Biçikleta
ka 21 shpejtsi esht ne gjendje te rregullt.,., osht alumin,. me goma te reja ., te gjitha pjest ika shimano .,,. bejm edhe ndrrim me samsung s3 dhe shtoj pare ju mirpres perme shum infoo ne tel... 044 410 633
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim