Biciklet Flyer

Shitet nga: Bleri 09 Qer 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Gjilan
: Biçikleta
Biciklet Energjike me Bateri.
Modeli 2014
Per qmim ,real mundeni te shikoni me kete emer " flyer vollblut " ne webfaqet europiane...
Per qmim rreth ksai biciklete qe esht ketu ne shpallje , me kontaktoni mua...

Te Dhenat Rreth Bicikletes
Batteria Tipi: 8.8Ah / 48V
Ingranazhet: 30
Paneli Kontrollit: LCD me tregues dhe me varg
Ndriçimi: LEDCyo IQ-TEC me dritat e ditës
Frenat: Disk Shimano XT (hidraulike)
Frenat: Shimano XT
Extras: Ndihm te veqant
Ngjyra: zi / anthracite
Viti I Modelit: 2014
Marka: Flyers
Modeli: Thoroughbred 500 HS
Lloji Motor: 48V / 500W 45nm
Product: Speed ​​pedelec
Product Group: pedelec
Frame Size: L, XL
Frame Materiali: Alumin
Frame Type: Diamond
Gjithqka e perber me paisje: Shimano
Gomat: Schwalbe Energizer Pro 42-622
Rear Light: B & M LINETEC
Shala "Ulese" : Selle Royal lookin
Seatpost: Seatpost pezullimi SR Suntour
Shifrat: Shimano XT
Shpejtesit n'drruset : derailleur Shimano XT 30-speed
Stem: Përpara rrjedhin Frt (sprovë Racing Technology)
Doganat: 28


NR TEL 045 604 688 Apo ne 044 262 294
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim