Biciklet SWIFT Booster FXB

Shitet nga: Arian 24 Sht 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Gjilan
: Biçikleta
Shitet bicikleta SWIFT Booster FXB me 21 Shpejtsi si ka 2 jav qe osht ardh nga zvicrra mund ta shihni edhe ne foto. Shpejtsin e par e ka me te madhe per arsye qe te shkoj shum let. Gomat i ka 26. I ka dy amortizer nje per mbrapa dhe nje per para. Bicikleta eshte shum e mir me pjes nga CH
Qmimi i diskutueshem. Faleminderit per Mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim