Biciklet SWIFT Booster FXB

Shitet nga: Arian 24 Sht 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Gjilan
: Biçikleta
Shitet bicikleta SWIFT Bosster FXB me 21 Shpejtsi si ka dy jav qe osht ardh prej zvicrres mund ta shihni edhe ne foto flamurin.Shpejtsin e par e ka shum tmadhe per arsy qe te shkoj me leht.Gomat i ka 26 jan per asfalt dhe male.I ka dy amortizer perpara dhe mbrapa.Bicikleta eshte shum e mir me pjes nga CH.
QMIMI I DISKUTUESHEM
Faleminderit per Mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim