Biciklet Shimano Equipped

Shitet nga: Shpat 21 Tet 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR   750 EUR

Komuna: Gjilan
: Biçikleta
Shitet bicikleta e ngjashme me kete ne foto eshte carbon e leht dhe sportive
shitet me cmim te volitshem
mundesi ndrrimi
cmimi i arsyeshem
Kontakt : 044 376 511
ose : 049 179 985
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim