Biciklet WattWorld electrice me rrym(70kmh)impor..

Shitet nga: xhiti 06 Pri 05:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR   360 EUR

Komuna: Gjilan
: Biçikleta
biciklet me rrym elektrike watworld shum e leht ne vozitje e pershtatshme dhe shkon shum mir per me shum kontakto ne viber ose telefon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim