Biciklet creat

Shitet nga: Endrit 03 Nën 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjilan
: Biçikleta
Shes Biciklet creat me dy mekanizma esht e porsit nga faqja creatbikes.com e kom porosit me qeto ngjyra esht e let per vozitje ka dy Firma Te njohura per ndalesen e bicikletes si promax dhe shimano per me Shum inf kontaktoni ne nr qe e shini..Boj ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim