Biciklet gjermane

Shitet nga: fatlum 19 Tet 23:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
: Biçikleta
shes bicikleten nga gjermania rrotat 26 gomat e reja shum e rujtur dritat para dhe mbrapa ne rregull frenat me diska shum e mir vet e kam pru prej gjermanis qmimi i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim