Biciklet shte ne gjendje te rregullt

Shitet nga: Aid 28 Gsh 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjilan
: Biçikleta
Bicikleta eshte ne gjendje te rregullt,gomat e jashtme dhe te brendshme i ka ne rregull dhe te sapo blera,pedalet i ka ne rregull gjithashtu edhe zingjirin edhe shalen,freret(koshnicat) i ka ne rregull dhe i punojne te dy palet.Lloji i bicikletes eshte BMX-Dragon,e cila eshte e ardhur nga Zvicrra.Me nje fjal bicikleta edhte perfekte.Qmimi është i arsyeshëm por mund edhe ta diskutojmë!

Per me shume informacion lajmerohuni ne numrin e tel. qe eshte shkruar me poshte.Mund te kontaktoni edhe ne Viber!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim