Biciklet wheeler 6.3

Shitet nga: Xhiti 12 Pri 12:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Gjilan
: Biçikleta
Biciklet e rujte e firmes wheeler me disqe dhe vaj e importuar nga zvicra Mundeni me kintaktu ne viber qmimi fiks kush miret me bicikleta e din qmimin e sej qe eshte shum i lir normalisht kushton mbi 350 euro e perdoren plus
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim