Biciklet

Shitet nga: Lorent 02 Maj 13:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjilan
: Biçikleta
Eshte e ardhur nga italia,pjeset I ka disa shimano e disa pro max ka 21 shpejtsi amortizera mbrapa dhe para ne gjendje te rregultt koshnica e par me disk gumat te brendshme dhe te jashtme te reja,eshte ne gjendje te rregullt per tu vozitur,ndrrim nuk bej
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim