Biciklet

Shitet nga: Blerim 05 Krr 02:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   230 EUR

Komuna: Gjilan
: Biçikleta
SHITET.

Shitet , mbajtse e bicikletes , Transportus , e cila mundeson bartjen e femijeve dhe gje sendeve tjera permes bicikletes , esht origjinale , e fabrikuar , dhe ne gjendje te rregullt.
Per meshum na kontaktoni ne.

+ 377 45 604 688 , Tel apo Viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim