Biciklet

Shitet nga: Hasan 19 Tet 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Gjilan
: Biçikleta
Shes Biciklet , shum e mir dhe shum e ruajtun.
E po sa ardhur nga diaspora ne gjendje te rregullt.
Per meshum kontakt:

+377 44 444 786
+377 45 604 688
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim