Bicikleta BULLS KING

Shitet nga: Meqail 11 Sht 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Gjilan
: Biçikleta
Shitet bicikleta BULLS KING KOBRA e po sa ardhur nga Gjermania. Eshte ne gjendje Te rregullt perfect pa as nje defek.bicikleten e kam Bler para 1 viti me qmim 899 €.Eshte me 24 shpejtesi, dimensioni rrotav 26. Per me teper shikoni fotot dhe binduni vet.! Qmimi pak I diskutushem.! Mundeni Te kontaktoni Edhe ne viber me Te njejtin nr.0037745680264
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim