Bicikleta SPECIALIZED ENDURO FSR

Shitet nga: Shpat 13 Tet 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjilan
: Biçikleta
Shitet kjo biciklet SPECIALIZED ENDURO FSR
Eshte me amortizer para dhe mbrapaa
cmimi I pa diskutushem
pres bleres serioz
044376511
045567894
049179985
mund ta shihni edhe ne kete faqe po ashtu edhe cmimin real te bicikletes
http://www.bicyclebluebook.com/SearchListingDetail.aspx?id=35754&make=741&model=53450&priceMax=20000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim