Bicikleta Scout

Shitet nga: jeton 04 Tet 23:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Gjilan
: Biçikleta
Shes bicikleten Scout e ardhur nga zvicrra te gjitha pjeset i ka Shimano frenat i ka te hekrit me armatizer perpara ka dhe nje kulet mbrapa me reflektor perpara i ka 24 shpejtesi ka dhe mbajtesen e shishes dhe shishen!!!!!!! QMIMI SIQ E SHIHNI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim