Bicikleta te ardhura prej zvicrre

Shitet nga: xxx 20 Maj 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
: Biçikleta
SHITEN KETO BICIKLETA TE ARDHURA PREJ ZVICRRE DHE JAN TE GJITHA NE RREGULL ME TEPER SHIQO FOTOT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim