Biciklete LIR

Shitet nga: sevdail 08 Krr 07:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Gjilan
: Biçikleta
SHES NDRROJ BICIKLETEN SHUM IMIR ME PJES SHIMANO NGJENDJE SHUM TE MIR ME NEJ BICIKLET MATE MIR DHE SHTOJ .. TEL.. 045 524 015 SEVDAILI GJILAAN.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim