Biciklete

Shitet nga: xxxxx 16 Shk 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Gjilan
: Biçikleta
Shitet bicikleta qe vozitet në pozit të shtrir, është e leht për tu vozitur, dhe është e bër e gjitha punë dore, pres blers serioz.Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim