Biciklete

Shitet nga: Fidan 01 Jan 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjilan
: Biçikleta
Shes bicikleten e ardhun nga zvicrra e re dhe shum e mir. I punojn te gjitha gjanat. Qmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim