Biciklla

Shitet nga: ibrahim 21 Mar 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
: Biçikleta
Shes 3 biciklla ikum pru prej gjermanise dhe 1 maqin shka prete bari per qimim ne tel.044250836
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim