Bionicon golden willow

Shitet nga: Enis 23 Mar 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

810 EUR   900 EUR

Komuna: Gjilan
: Biçikleta
Bicikleta eshte ne gjendje prefekte downhill dhe uphill, amortizerat e pare dhe amortizeri prapa rregullohen ne baze te terenit malore. Bicikleta gjindet ne Presheve, kontakte ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim