Biqikleta herkules ndrrohet me qen pekinez

Shitet nga: edi 06 Mar 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Gjilan
: Biçikleta
Shes biqikleten herkules eshte e rujtme e hjeshme i punojn mir pjest dritat te gjitha koshnicat dhe gumat e shalen i ka origjinal eshete e zbukuruar e shpejt shitet ose ndrrohet biqikleta herkules me qen pekinez ,hasky pitbull etej qmimi 70 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim