Biqliklet e sapo ardhur nga zvicerra

Shitet nga: art 16 Jan 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Gjilan
: Biçikleta
biqikleta eshte e ardhur nga zvicerra dhe i takon markes Gerry Fischer,,qmimi nuk diskutohet se eshte ne minimum ,...ju faliminderit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim