FRENA PER DISQE HIDROLIC

Shitet nga: PERPARIM 22 Mar 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR   120 EUR

Komuna: Gjilan
: Biçikleta

FRENA PER DISQE HIDROLIC TE REJA PA PERDOR 160 mm DHE 180 mm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim