Goma te Jashteme dhe te Mbreneshme te gjitha llo..

Shitet nga: Burimi 08 Qer 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 EUR   2 EUR

Komuna: Gjilan
: Biçikleta
Shes Goma te jashtme 24x1.95
26x1.95
27x1/1/4

Edhe modele te tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim