MBULESA ME GEL PER SHALE

Shitet nga: B U R I M I 06 Maj 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 EUR   7 EUR

Komuna: Gjilan
: Biçikleta
SHITET MBULESA ME GEL PER SHALE ESHTE E RE PA PERDOR
MUND TE PERDORET PER GJITHA LLOJET E SHALAVE TE BIÇIKLETES DHE DO
MODELE TE MOTOROVA ME PEDALE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim