Ndrruese te shpejtesive SHIMANO ACERA

Shitet nga: Advan 05 Tet 09:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Gjilan
: Biçikleta
Shes ndrrueset e shpejtesive para dhe mbrapa te firmes se mirenjohur SHIMANO ACERA.
Pajisjet jane te perdorura por te mirembajtura siq shihen edhe ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim