Ndrrueset e shpejtesive komplet (automatat)

Shitet nga: Advan 04 Mar 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Gjilan
: Biçikleta
Shes ndrrueset e shpejtesive Shimano Acera komplet para dhe mbrapa. Pajisjet jan te ruajtuna mire dhe jane ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim