Pjes për Biciklet

Shitet nga: ßεsjani 15 Pri 09:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
: Biçikleta
Pjest jan në gjendje të rregullt dhe shum pak të përdorura
Viber : +377 45 685 042
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim