QANTA '' MERIDA '' PER TELEFON DHE SENDE TJERA

Shitet nga: PERPARIM 09 Krr 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR   15 EUR

Komuna: Gjilan
: Biçikleta

SHITET QANTA '' MERIDA '' PER TELEFON DHE SENDE TJERA
QANTA MERIDA ESHTE E RE PA PERDORUR ESHTE E PERSHTATESHME PER LLOJE
NDRYSHME PER BIÇIKLETE...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim