Scot biciklet

Shitet nga: li 18 Maj 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Gjilan
: Biçikleta
shes Scot biciklet gjendje te rregullt e sapo ardhur Austri vetem duhet me rregull bej nderrim me telefon samsung edge dhe iphone
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim