Shes bicikell GT AVELANCHE 3.0

Shitet nga: Orhan 18 Sht 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Gjilan
: Biçikleta
Shes bicikell GT AVELANCHE 3.0 i sapo i ardhur nga USA esht i pershtatshem per male nuk ka disqe por e ka venin per me ja ndu.
24 shpejtesi (3 perpara 8 permas),
Koshnicat dhe automati SHIMANO .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim