Shitet

Shitet nga: Kushtrim 25 Shk 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Gjilan
: Biçikleta
Shiten dy bicikleta sapo kan ardh nga gjermani I shes te dy bicikletat qmimi te dy bicikleta se bashku 700 euro mundni me kontaktu edhe ne viber ne Kta numra 044737935 dhe 045868239 per ma shum informata kontaktohu be viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim