TREK, seri speciale

Shitet nga: Trek 31 Tet 09:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

299 EUR

Komuna: Gjilan
: Biçikleta
Bicikleta eshte shume e rujtun dhe eshte teper e mire.

Shimano Deore te gjitha pjeset.

Alumin special ramin, e leht, frenat me disqe (me glicerin).

Pirunin e pare me Rock Shock special.

Gomat origjinal te firmes Bontrager.Kontakti ne VIBER +37744247315
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim