Bicikletë

Shitet nga: gazmend 05 Pri 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Gjilan
: Biçikleta
Prodhuesi: TREK
Modeli: TREKKING
bicikleta është në gjendje të rregullt dhe e sapo ardhur nga zvicra .është alumin .gomat i ka 26 te reja frenat i ka me disqe dhe është ashtu siq shihet ne foto.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim