Txed

Shitet nga: ßesjani 15 Pri 09:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR   450 EUR

Komuna: Gjilan
: Biçikleta
Bicikleta Txed është e importuar nga Zvicrra, është e Aluminit frenat i ka me disqe me vaj (glicerin) dhe të gjitha pjesët i ka "Shimano"
Viber : +377 45 685 042
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim