U SHIIIT---Biciklet Upland me Diska 29-she

Shitet nga: Biciklet Upland 15 Shk 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR   250 EUR

Komuna: Gjilan
: Biçikleta
Shes bicikleten e firmes se njohur Upland ne gjendje te rregullt gjithqka funksionale eshte blere para 2 muaje e re, ka frenim me diska, amortizer perpara, gjitha pjeset i ka Shimano, madhsie e rrotave eshte 29 inq dhe shum e pershtatshme per qfar do tereni, nuk eshte vozitor nepe male por vetem neper rrug te qytetit, per me shum info kontakto permes imelles sepse pershkak punes nuk mund te telefonoj, pershkak te gabimeve te merrjep kontakto direkt ne ket imell besy-1990@live.com apo ne telefon por vetem ne viber apo me sms.
Qmimi pak i negociushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim