Ab Swing- Paijsje per ushtimin e muskujve te bar..

Shitet nga: Xhelal Bislimi 19 Krr 06:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   60 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Paisja Ab Swing eshte paisje per ushrimin e muskujve te barkut.
Eshte shume efektive dhe pozita ulur siguron qe me levizje te kembeve te ushtrohen pothuajse te gjitha grupet e muskujve te barkut.

Paije e sjellur nga Austria.

Eshte ne gjendje te rregullt. Mund te testohet me rastin e blerjes.


Per informata

049806091
044177160Video se si ushtrohet me Av Swing nga Youtube

https://www.youtube.com/watch?v=ONYvO4yqQuM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim