Kettler Favorit 220

Shitet nga: xhelal 18 Mar 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR   120 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Paisja profesionale nga firma e mirenjohur KETTLER per nje kondicion dhe trainim te muskujve te kembeve , gjoksi , barkut etj.
E sjell nga Austria. Ne gjendje te rregullt.
Mund tu dergohen ne shtepi permes postes.
Per info me kontaktoni ne tel ose viber
+4368110586768
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim