King Maxx - Paisje per ushtrimin e muskujve te b..

Shitet nga: Xhelal Bislimi 19 Krr 06:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR   80 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Paisja King Maxx eshte paisje qe sherben per ushtrimin e muskujve te barukut dhe muskujve te kembeve. Mund te rritet shkalla e ushtrimeve.
Paisje eshte ne gjendje te rregullt dhe mund te testohet para se te blehet.

Paisja eshte e sjellur nga Austria
Per informata

049806091
044177160
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim