Leg Magic (OFERT PER BAJRAM)

Shitet nga: xhelal 23 Sht 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   55 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Paisje Leg Magic eshte paisje efektive per muskujt e kembeve dhe muskujt e barkut.
Me vetem nje levije te thjeshte efekte te pabesueshme dhe shume efektive, me rezultate te menjehereshme.
E sjell nga Austria. Ne gjendje te rregullt.
Shitet sikur qe shifet ne foto. Njera plastik e kembes dhe doreze e majte mungojn por ato nuk e hendikepojne funkskonalitetin e tij.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim