ORBITREK X2

Shitet nga: rigon 17 Pri 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Eshte ne gjendje te rregullt I pa perdorur me te posedojn edhe dy cd dhe librin e udhezimeve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim