Orbitrek paisje per fitness

Shitet nga: seid 24 Nën 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   249 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Paisja esht e sapo ardhur nga zvicrra esht e re shum pak e perdorur ,esht elektronike mat pulsin e zemres kalorit e hargjuara si dhe km , ka edhe shpejtsi (munesh me bo ma let ose ma rond ) per gjdo info tjeter munesh me kontaktu ne nr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim