Paisje fitness

Shitet nga: fidan 13 Sht 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Paisja eshte e re dhe e pa perdorun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim