Paisje per lehtesim pompave

Shitet nga: xhelal 24 Tet 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Paisje e cila lehteson dhe mundson shtimin e numrit te perkuljeve (pompave). Me tri nivele te veshtesive dhe grupeve te muskujve te duarve per trajnim.
E sjell nga Austria, Ne gjendje te rregull. Testohet ne momentin e dorezimit.
Me kontaktonin ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim