Paisje te fitnesit

Shitet nga: Xhimi 02 Sht 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
pajisjet jan origjinale dhe ne gjendje shume te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim