Proteina lire nga usa

Shitet nga: Bigi 13 Sht 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Siten PROTEINA,CREATINA,GAINERA, DORZA, Tasa te Proteinave TE FIRMAVE MA TE NJOHURA BOTRORE SI:MUSCLETECH p,sh
MASS TECH3.2kg-50e,
NITRO TECH 1kg 907gr-35e.
NITRO TECH 1.800 kg -65
CELL TECH 1.4kg-35e.
CELL TECH 2.700 kg- 55
Whey Gold Standard 100% 35 e
Nitro Gainer 2kg 45 e
Nano Vapor 40 e
C4 - 40 e
CREATINE MONOHYDRATE, UNIVERSAL
Amino Beef 200 tableta - 20 e
HYDROXYCUT per dobesim per femra dhe meshkuj 60 tableta 20 e
Super Fat Burner 120 tableta 25 e
KONTAKT EDHE VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim