Tega

Shitet nga: olt 03 Tet 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
shes tega vetem 1 jav i kam purdorur te vjetra nuk jan kontaktoni ne numrin 044810423 dhe kur te vini i shihni tegat se nuk mundem ti qes fotot e tegave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim